Archiwum koncertowe

2017

27.01 Barcin

28.01.2017 Racibórz

2,02, 2017 KROTOSZYN

3,02 0,2017 Rydułtowy
02.11.2017 Rybnik
15,02 0,2017 Bogatynia

12,02 Będzin

2,03 Strzegom

3,03 Srebrna Góra

4.03 Wrocław

29.03 Ciechanów

 

30.03 Gorzów Wlkp

31,03 Złocieniec

12,05 Srebrna Góra

13.05 ŻARY

19.05 Kłodzko

20.05 Szczecin

21.05 Gdańsk

26.05 Czechowice -Dziedzice

23.06 Włoszczowa
14.07 Mysłowice
21.07 Świecie
22.07 Bydgoszcz 
23.07 Pabianice
5.08 Warszawa
6.08 Kielce
12.08 Książ
20.08 Jordanów


25.08 Sanok

26.08 Przemyśl 

2016

30.01 – Muzeum Śląskie -Katowice

7,02 – Sandomierz – Lapidaruim

8,02 – Teatr Stary – Lublin

4.03 – Damasławek -Gok

5,03 – Poznań -Kino Muza

17,03 -Falkirk (Szkocja) – Festiwal Kina Niemego Hipodrom

18.03 – Edynburgh (Szkocja) – Dom Mash

1,04 – Złocieniec – Festiwal Podróżników

 

2,04 – Połczyn Zdrój – Kino Goplana
23.04 Kino Hutnik – Gostyń
24.04 Kino Przedwiośnie -Krotoszyn
25,04 SDQ Warszawa
26,04 CK Piaseczno

12.05 Pszczyna
13.05 Kutno
14,05 Aleksandrów Łódzki 15,05
Radomsko
19,05 PPA Kapitol we Wrocławiu
20.05 Żary
21.05 Kostrzyn n / Odrą

9,06 Gostyń 10.06 Rybnik 18,06 Ostrzeszów

 

23.06 Bielsko-Biała

8.07 Bydgoszcz

9.07.Sandomierz

22.07 Nasielsk

23.07 Ciechanów

14,08 Kielce
15,08 Bydgoszcz

4,09 Kutno
5,09 Skierniewice
12,09 Kędzierzyn Koźle
15,09 Jaworzno

9.10 Poznań
13.10 Koluszki
14,10 Bełchatów
15.10 Zgierz
16,10 Łódż

28.10 Jelcz – Laskowice
29.10 Gliwice
4.11 Ostrów Wlkp
5,11 Wrocław
19.11 Brzeszcze

22,11 Szczecinek
23,11 Słupsk
24,11 Złotów

30.11 SANOK

 

 

2015 r

28.12 Jarocin
7,02 Kutno
8,02 Poznań
9,02 Ostrów Wlkp
14,02 Będzin
17,02 Polkowice
25,02 Wągrowiec
26,02 Żnin
27,02 Krotoszyn
16,04 Bogatynia
17,04 Strzegom

2,05 Dubiecko
10,05 Oświęcim
10,05 Jastrzębie Zdrój
16,05 Wadowice
17,05 Kutno
6,06 Ostrzeszów
11,06 Wrocław
12,06 Krotoszyn
21.06 Ostrów Wlkp
25.06 Lubostroń
26.06 Pabianice
27.06 Sandomierz
28,06 Lubenia
3,07 Wieluń
4,07 Świecie
5,07 Żnin
17,07 Nasielsk
18,07 Wyszków
19.07 Żywiec
31.07 Ostrów Maz
1,08 Łochów
27.08 Pabianice
28.08 Szamotuły
29,08 Stryszów
30,08 Jastrzębie Zdrój
7,09 Kędzierzyn Koźle
27.09 Poznań

5.10. Toruń -ōd Nowa
6.10 Chodzież -Kino Noteć
17.10. Gomunice- Bogart 
. 18-19 0,10 Wyszków -Kino Hutnik 24.10 Częstochowa – Filharmonia, Festiwal Filmów Optymistycznych 30.10 Rybnik – Kopalnia Ignacy . 6,11 Kęty DK

 

0,11 Łochów (Festiwal Norwida)

20,11 Nasielsk- Kino Niwa (Noc Horrorów)

21,11 Bełchatów (Festiwal filmowy Nakręceni)
. 24,11 Słupsk – Kino Rejs (Festiwal miejscu budowy Budowy Budowy Budowy Budowy Budowy Budowy Budowy Budowy Budowy Budowy Budowy Kobiet)

25.11 Brusy
26.11. Kutno – Ctmit
27.11 Gorzów Wlkp -Emceka 

15.12 Warszawa -Centrum Zarządzania Światem + Marek Tomalik 

31.12 Gomunice -Bogart

2014

31,01 KUTNO
01.02 POZNAŃ
02.02 Damasławek
12,03 NOWA SÓL
13,03 GORZÓW WLKP
21,03 ŻNIN
22,03 POZNAŃ Pyrkon
01.03 ANDRYCHÓW
05.04 WARSZAWA STACJA Falenicy
06,04 Grójec
08,04 PIASECZNO
16,04 Bogatyni
17,04 WROCŁAW
18 , 05 JASŁO
19,05 OŚWIĘCIM
31,05 BĘDZIN
01.06 ANDRYCHÓW
07.06 Koźmin WLKP
28,06 podwodny WROCŁAW
08,08 Ostrowi Mazowieckiej
09.08 Szczytnie
10,08 Damasławek
15,08 KSIĄŻ
16,08 SULĘCIN
01.09 Kędzierzyn Koźle
07.09 JAWORZNO
12,09 ŚWINOUJŚCIE
13 , 09 Połczynie Zdroju
19.09 OŁAWA
22.10 Dąbrowa Górnicza
23.10 ZATOR
26.10 Kędzierzyn Koźle
29,10 Rydułtowy
30.10 GORZÓW WLKP
31.10 WROCŁAW
13,11 SOCHACZEW
23.11 KIELCE
05.12 PSZCZYNA

2013

23.11 Zator – OK (Brzdąc)
16,11 Bełchatów – MCK (Brzdąc)
15,11 Śrem – SOK (Nosferatu Symfonia Grozy)
31,10 Wadowice – WCK (Nosferatu Symfonia Grozy)
30,10 Polkowice – PCA (Nosferatu Symfonia Grozy)
28 10 Oława – OK (Nosferatu Symfonia Grozy)
16,10 Żnin – ZDK (Nosferatu Symfonia Grozy)
15.10 Toruń – ACKiS Od Nowa – Kino Niebieski Kocyk (Brzdąc)
10,10 Dąbrowa Górnicza – PKZ (Brzdąc)
06,10 Bielawa – Kino ( Nosferatu Symfonia Grozy)
13.09 Nowy Dwór Mazowiecki – NOK (Nosferatu Symfonia Grozy)
12,09 Nasielsk – Kino (Nosferatu Symfonia Grozy)
02.09 Kędzierzyn Koźle – Kino Chemik (Brzdąc)
01,09 Płock – Rynek Sztuki (Nosferatu Symfonia Grozy)
31, 08 Kęty – Kino (Brzdąc)
30,08 Andrychów (Koncert Muzyki Filmowej)
23,08 Andrychów (Koncert Muzyki Filmowej)
17,08 Zamek Książ – (Nosferatu)
16,08 Krotoszyn – KOK (Brzdąc)
13,07 Kerkrade (NL) – Rynek (Melanż)
12,07 Haga (NL) – Rynek (Nosferatu Symfonia Grozy)
22,06 Andrychów – Rynek (Melanż)
01,06 Oleśnica – Mokis (Brzdąc)
1 8,05 Milicz – Plener (Nosferatu Symfonia Grozy)
17.05 Wrocław – Kino Nowe Horyzonty (Nosferatu Symfonia Grozy)
28,04 Lubin (Nosferatu Symfonia Grozy)
27,04 Srebrna Góra (Nosferatu Symfonia Grozy)
26,04 Brzeg – BCK (Nosferatu Symfonia Grozy)
06.04 Poznań – Kino Muza (Brzdąc – Premiera)
05 04 Wieluń – WDK (Nosferatu Symfonia Grozy)
17,02 Grójec – GOK (Sobotnia Góra)
16.02 Warszawa – Stacja Falenica (Nosferatu Symfonia Grozy)
15,02 Płock – POKiS (Sobotna Góra)
31,01 Kutno – Kino KDK (Sobotnia Góra)
17,01 Łódź – ŁDK (Premiera Filmu “Nie Wolno sie brzydko bawić” z muzyka Czerwie)
13,01 Bielawa – Rynek (WOŚP)
01,02 Zgierz – Agrafka (Nosferatu Symfonia Grozy)

2012

28.12.2012 Wodzisław Śląski – Kino Pegaz (Nosferatu Symfonia Grozy)
26,10 Andrychów – Maxim
02.11 Wrocław – CK Zamek (Nosferatu Symfonia Grozy)
31,10 Będzin – OK (Nosferatu Symfonia Grozy)
03,11 Krotoszyn – Kino Przedwiośnie (Nosferatu Symfonia Grozy)
10,11 Góry Stołowe – Schronisko Pasterka
11.11 – Poznań. CK Zamek (ul Św Marcin Imieniny + Lao Che)
16,11 Kęty – Dom Kultury (Nosferatu Symfonia Grozy)
23,09 Dąbrowa Górnicza (Nosferatu Symfonia Grozy)
14,09 Dubiecko – Zamek – Festiwal Grabińskiego (Nosferatu Symfonia Grozy)
13,09 Jasło – JDK (Nosferatu Symfonia Grozy)
07,09 Wadowice – Dzień Schzofrenii >>> PLAKAT
03,09 Kędzierzyn-Koźle – Kino Chemik (Sobotnia Góra)
01,09 Kostrzyn nad Odrą
25,08 Brzeszcze – Rock Reggae Festiwal (Nosferatu Symfonia Grozy )
23,08 Skoczów – Festiwal Filmowy (Nosferatu Symfonia Grozy)
18,08 Andrychów – Klubokawiarnia Baszta
13,07 Ostrów Wlkp. (Nosferatu Symfonia Grozy)
30,06 Sosnowiec – Zamek Sielecki (Nosferatu Symfonia Grozy)
23,06 Kielce – Hasarapasa
06.06 Wrocław – Święto Ulicy Kuźniczej
02.06 Kraków – Tattoo Fest
31.05 Kraków – Kotkarola
27,05 Andrychów

03.05 Nowica – Innowica Festival 2012 (Nosferatu Symfonia Grozy)
22,04 Tarnobrzeska – Dzień Ziemi
21,04 Sanok – Pani K
20,04 Rzeszów – Czerwony Strefa Pub
15,04 Pabianice – Kino Tomi (Nosferatu Symfonia Grozy)
14,04 Toruń – klub Od Nowa (Festiwal Etniczny Zawrót Głowy)
18 02. Grójec – Kino rządu Korei (Nosferatu Symfonia Grozy)
17,02 Piaseczno – Ck (Nosferatu Symfonia Grozy)
28,01 Kutno – Kino KDK (Nosferatu Symfonia Grozy)
27.01 Olsztyn – MOK ( nosferatu Symfonia Grozy)
21,01 Oleśnica – Mokis (nosferatu Symfonia Grozy)
20 01 – Poznań Kino Muza (nosferatu Symfonia Grozy)
12,01 Racibórz – Kino Przemko (nosferatu Symfonia Grozy)

2011

17.12 Zgierz – Klub Agrafka
16,12 Sandomierz – Klub Lapidarium
19.11 Andrychów – Pub Przy Krakowskiej
10,11 Bukowina Tatrzańska – Schronisko Głodówka (Nosferatu Symfonia Grozy)
04,11 Rudzica k / Bielska – GOK (Nosferatu Symfonia Grozy)
31.10 Ostrów Wielkopolski – Kino Komeda (Nosferatu Symfonia Grozy)
30,10 Ostrzeszów – Kinoteatr Piast (Nosferatu Symfonia Grozy)
29,10 Kielce – KCK (Nosferatu Symfonia Grozy)
28,10 Żywiec – Kino Janosik (Nosferatu Symfonia Grozy)
27.10 Jastrzębie Zdrój – Kino CK (Nosferatu Symfonia Grozy)
26, 10 Rydułtowy – RCK (Nosferatu Symfonia Grozy)
30,09 Kraków – Klub Muzyczny jaszczurki king – Wielki Finał LKF 2011
24,09 Mikulvice (Czechy) Festiwal Na Mune
05,09 Kęzierzyn Koźle – Kino Chemik (Nosferatu Symfonia Grozy)
21 08 Andrychów – rock Plac
24,07 Koziegłowy – Plener
23.07 Dynów – Plener
21.07 Ostromecko – Pałac
09.07 Białystok – Kino Letnie ((Nosferatu Symfonia Grozy)
25,06 Sandomierz (Nosferatu Symfonia Grozy)
19,06 Sobótka – noc Święto Janská
18.06 Wrocław – Centrum Kultury Zamek
27.05 Wrocław – Art Cafe Kalambur (Nosferatu Symfonia Grozy)
29,05 Rudzica – Święto Stracha Polnego
29.04 Żywiec – Piknik Ekologiczny
11.04 Toruń – Klub Muzyczny Lizard king (Nosferatu Symfonia Grozy)
25,03 Andrychów – Maxim
26.02 Rzeszów – Underground Pub

2010

05,02 Andrychów – Kino Beskid (Nosferatu Symfonia Grozy)
15.05 Poznań – CK Zamek (Nosferatu Symfonia Grozy)
12,06 Andrychów – Stadion Miejski
19,06 Roczyny – Szkoła Podstawowa
03,07 Międzyrzecz – Plener
04.07 Wrocław – Wyspa Słodowa
24,07 Jasienica k / Bielska – Plener
27.08 Bukowina Tatrzańska – Muzyczna Zochylina
09,10 Andrychów (Dla Szymona) – Dom Kultury
29.10 Zator – OK
29.10 Wadowicie – WCK
30.10 Kraków – Kino Kijów (Nosferatu Symfonia Grozy)
04,11 Żywiec – Winiarnia Szuflada
06.11 Kraków – Klub Imbir
31,12 Gomunice – Club Bogart

2009

16,01 Zgierz – Klub Agrafka
28,03 Oświęcim – Pub Delirium
02,05 Nowica – Festiwal Teatralny Innowica
24.05 Jastrzębie Zdrój – Dom Zdrojowy – Wiosna Ludów
30,05 Sandomierz – Stary Rynek
08.06 Poznań – Jarmark Świętojański
11.06 Wrocław – Podwodny Wrocław Festiwal
04 07 Zator – Plener (Dzień Karpia)
10,07 Chocznia – Commonlive Festiwal
11.07 Gorzów Wlkp. – Reggae Nad Wartą Festiwal
24,07 Vracov – Saladfest
27,09 Kościan – Plener
24.11 Andrychów – koncert charytatywny dla Szymona
21.11 Wrocław – Browar Mieszczański
19,12 Andrychów – Spalony

2008

31.12.2008 Gomunice – Klub Muzyczny Bogart (apetyczny Sylwester)
23.11.2008 Toruń – Piwnicy pod Aniołem (Otwarcie Wystawy PT Szczypta Światła).
22.11.2008 WARSZAWA – Festiwal Niemego Kina – CBA (Nosferatu: Symfonia Grozy)
07.11.2008 Żywiec – Piwiarnia Żywiecka
18.10.2008 Łódź – Oberża Folkowa Zapiecek
17.10.2008 Grudziądz – Klub Akcent (Centrum Kultury Teatr)
04.10.2008 Gomunice – Klub Muzyczny Bogart
27.09.2008 Andrychów – MDK (Gramy Dla Szymona)
20.09.2008 Toruń – Muzeum Etnograficzne (Europejskie Dni Dziedzictwa)
15.08.2008 Srebrna Góra – Fort Don Jon
14.08.2008 Kłodzko – Muzeum – III Dni Twierdzy
08.08.2008 Czeremcha – Plener – XIII Festiwal “Z Wiejskiego podwórza”
10.07.2008 Wrocław – Festiwal Wrocław Podwodny
07.05.2008 Bielsko-Biała – Rynek – Festiwal Kultury Rytmu
28.06.2008 Polanka Wielka k / Oświęcimia – Plener (Święto Gminy)
23.06.2008 Sandomierz – Bulwar (Wianki nad Wisła)
22.06.2008 Sucha Beskidzka – Zamek (Dni Ziemi Suskiej)
21.06.2008 Wrocław – Zamek
14, 06. 2008 Chorzów – plener – Święto Trybuny Robotniczej
07.06.2008 Wolimierz – Weselicho Bartka i Jagody
14.05.2008 Łódź – Łódź Ka Liska
03.05.2008 Srebrna Góra – Fort Don Jon
25.04.2008 Wrocław – Teatr Muzyczny Capitol
18.04.2008 Kalisz – Klub Pod Muzami
01,03 0,2008 Ciechocinek – Kino Zdroju (Znajdź Czas)
29.02.2008 Bydgoszcz – Klub Mózg (szanuj Swój Mózgu)
19.01.2008 Szczecinie – Blues darmowe Klub
18.01.2008 Gorzowie Wielkopolskim – Klub Magnat
13.01.2008 Wieprz – WIELKIEJ Orkiestry Świątecznje Pomocy

2007

31.12.2007 Bielsko-Biała – BWA
29.12.2007 Kraków – Dwór w Modlnicy – Wesele Grażki i Pawła, którzy pzonali SIĘ rok wczesniej na naszym koncercie
22.12.2007 Pszczynie – Klub Bugsy
21.12.2007 Zgierz – Klub Agrafka
20.12.2007 WARSZAWA – Artclub Pracovnia
15.12.2007 Żywiec – Pub Bankowa
07.12.2007 Kraków – klub B-side

02.12.2007 TVP Kultura “Albośmy zrobić Jacy Tacy” – Premiera telewizyjna

11.11.2007 Kraków – PWST (pożegnalny spektakl “Albośmy zrobić Jacy Tacy, …”)
07.10.2007 (MDK Andrychów – Gramy dla Szymona)
05.10.2007 Kraków – Klub Folia (1.urodziny klubu i Pęcza Selektora Pankracego Tomka)
02 10 0,2007 Jelenia Góra – Spektakl “Albośmy zrobić Jacy Tacy …”
23/09/2007 Żywiec – Festiwal Filmów Amatorskich
19.09.2007 Warszawa – Teatr Powszechny (Spektakl “Albośmy zrobić Jacy Tacy, …”)
18.09. 2007 Warszawa – Teatr Powszechny (Spektakl “Albośmy zrobić Jacy Tacy, …”)
17.09.2007 Warszawa – Teatr Powszechny (Spektakl “Albośmy zrobić Jacy Tacy, …”)
16.09.2007 Warszawa – Teatr Powszechny (Spektakl „Albośmy Nie Jacy, Tacy … „)
19.08.2007 Deczno k / Świecia – Ramada Festiwal
21.07.2007 Tuczno k / Wałcza – Bałagan Artystyczny Marka Gajzlera
29.06.2007 Poznań – Festiwal Teatralny Malta

27.05-19.07.2007 Teart Powszechny – Warszawa – 40 spektakli “Albośmy zrobić Jacy Tacy, …”

26.05.2007 Warszawa – Tear Powszechny (Premiera “Albośmy zrobić Jacy Tacy, …”)

23.06.2007 Warszawa – Składzie Butelek
21.04.2007 Gorzów Wielkopolski – klub Magnat
20.04.2007 Kostrzyn n / Odrą – MOK
13.04.2007 Bielsko-Biała – Masala
31.03.2007 Żywiec – Pub Bankowa
23.03.2007 Wrocław – Centrum Reanimacji Kultury
24.03.2007 Rawicz – Art Galeria Wydajność
02.03.2007 Sanok – klub pani AK.
03.01.2007 Rzeszów – Alchemia
21.01.2007 Łódź – klub Nucka
20.01.2007 Zgierz – klub Agrafka

2006

02.12.2006 Wadowicach – Wehikuł Czasu klub
11.11.2006 Krosno – Klub Jama
10.11.2006 Rzeszów – Klub Alchemia
21.09.2006 Katowice – Gugalander (w ramach Festiwalu “tolerancyjny dla Świata”),
11-13.08.2006 Wolimierz – Festiwal Przyjaciół
11 08. 2006 Szklarska Poręba
16.07.2006 Oświęcim – MDSM
17.06.2006 Sobótka – plener
11.06.2006 Andrychów – Rynek
18.05.2006 Łódź – Kaliska
30.04.2006 Stalowa Wola – plener
28.04.2006 – Zakład Karny w Wołowie

2005

09.11.2005 Warszawa – Muzeum Etnograficzne
15.09.2005 WARSZAWA – Święto Ulicy Ząbkowskiej na Pradze (Z Klinika Lalek)
17.07.2005 Wolimierz – Festiwal
15.07.2005 Płońsk – Festiwal Sztuk
07.07.2005 Ostrawa (Czechy) – Kolory Ostrawie Festiwal
23.06.2005 Roznov (Czechy) – Festiwal
01.06.2006 Andrychów – Pub u Kuby
20-22.06.2005 Suwałki – Międzynarodowy Festiwal Teatralny

24.06.2005 Gdańsk – Wyspy Sobieszewskiej – Klub Plama
28.04.2005 Żywiec – jazz Klub
03.03.2005 Andrychów – Wernisaż w MDK
24.02.2005 Ostrawie (Czechy) – Club Bumerang
25.02.2005 Bohumin (Czechy) – Bedrunka Klub
16.01.2005 Kraków – klub Lubu Dudu

2004

13.08.2004 Wolimierz – Festiwal
12.08.2004 Wolimierz – Festiwal
15.09.2004 Sandomierz – Rynek
22.09.2004 Wrocław – Jazz Klub Rura
23.09.2004 Wrocław – Jazz Klub Rura
24.09.2004 Ostrawa (Czechy) – Hudebni Bazar
29.08.2004 Fristak (Czechy ) – festiwal
18.07.2004 Dębica – Rynek
07.03.2004 Rawicz – Festiwal Sztuki Współczesnej “Forma 2004”
27.06.2004 Wrocóaw – Festiwal Młodej Sztuki
26.06.2004 Sobótka – plener
25.06.2004 Chorzów – klub Leśniczówka
15.06.2004 Warszawa – Jazzgot
06.06. 2004 Sandomierz – Pod Ciżemką
04.06.2004 Legionowo – Spektakl “O Słońcu i Księżycu” (z Klinika Lalek)
06.03.2004 Łomża – Festiwal Teatralny (z Klinika Lalek)
26.05.2004 Kraków – Drukarnia
20.05.2004 Wrocław – festiwal Uczelni Artysycznych
08, 05. 2004 Żywiec – Jazzpub
01.05.2004 Sandomierz- Rynek
14.04.2004 Wrocław – Klub 5 Nutek
04.11.2004 Andrychów – Pub U Magdy
20.03.2004 Rożnowo (Czechy) – Harcovna
19.03.2004 Ostrava (Czechy) – klub Marley
21 02. Krosno 0,2004 – Klub Jama
19.02.2004 Rzeszów – klub TRYGON
14.02.2004 Andrychówek – MDK (Akustycznie)
06.02.2004 Zabrze – Klub Wiatrak
30.01.2004 Szczawnica – Klub Muzyczna Owczarnia
29.01.2004 Zakopane – klub Ampstrąg
17.01.2004 Bielsko- Biała – Klub Farbiarnia
03,01 0,2004 Wolimierz – koncert noworoczny

2003

12.01.2003 Łódź – klub Punkt (dawne Forum Fabricum)
31.12.2003 Łódź – ulica Piotrkowska
16.12.2003 Szczawno Zdrój (Wałbrzych) – klub Dworzec Muzyczny
15.12.2003 Wrocław – klub Gumowa Róża
30.11.2003 Częstochowa (oo Klinika Lalek zrobienia spektaklu ” Kosmosaga “)
29.11.2003 Sanok – klub Panika
08.11.2003 Kluczbork – Festiwal” Bałagan Artystyczny ”
01.11.2003 Wolimierz (Klinika Lalek oo Tym zrobienia spektaklu” Kosmosaga “)
31.10.2003 Wolimierz (Klinika Lalek oo Tym zrobienia spektaklu” Kosmosaga „)
. 06.10 2003 Wrocław – Kalambur
13.09.2003 Rożnowie (Czechy) – Festiwal
12.09.2003 Ostrava (Czechy) – klub Bogota
30.08.2003 Białystok – Biaóostockie Spotkania Folkowe (z Jarehmą i U’rią)
07-12.08.2003 Ruigoord (Holandia) – 30 -lecie Amsterdamie Balon Company (z Klinika Lalek)
27.07.2003 Wolimierz – Festiwal Sztuk
26.07.2003 Wolimierz – Festiwal Sztuk
26.07.2003 Einsiedel (Niemcy) – Kulturinsel
25.07.2003 Reviste (Słowacja) – Festiwal
19.07.2003 Wągrowiec – Kamiliada
0 . 5 0,07 2003 Ząbkowice Śląskie – Folkfiesta
04.07.2003 Augustów – Festiwal (z Klinika Lalek)
29.06.2003 Andrychów – Pub u Magdy
18.06.2003 Czocha w Leśnej – zamek
7.06.2003 Warszawa – Galeria Off
30.05.2003 Łódź – Forum Fabricum
17,05 0,2003 Katowice – Spotkanie Przyjaciół Marka Górnego
16.05.2003 Rożnów (Czechy) – Festiwal Pohoda
05/08/2003 Sanok – Club Panik
07.05.2003 Ostrawa (Czechy) – Majáles ND Uniwersytecie Ostrawskim
3.05.2003 Wolimierz – Majówka
26.04.2003 Bohumin (Czechy) – Bedrunka
25, 04 0,2003 Ostrava (Czechy) – Hudebni Bazar
21.03.2003 Wrocław – Art-Cafe pod Kalamburem
03.09.2003 Szczawno Zdrój – Dworzec Muzyczny
8.03.2003 Łódź – Forum Fabricum
27.02.2003 Gdańsk – Mechanik
26.02.2003 Warszawa – Big Star Festiwal
22.02. 2002 Tychy – Kloster Pub
20.02.2003 Chorzów – Zanzibar
15.02.2003 Bielsko-Biała – Farbiarnia
14.02.2003 Warszawa – Galeria Off
17.01.2003 Bielsko-Biała – Farbiarnia

2002

31.12 2002 Łódź – Forum Fabricum
20.12.2002 Bohumin (Czechy) – Bedrunka
18.12.2002 Rzeszów – Le Grecco
14.12.2002 Ostarwa (Czechy) – Hudebni Bazar
28.12.2002 Miechów – Dom Kultury
23.11.2002 Bielsko-Biała – Farbiarnia
23.11.2002 Grodków Opolski – Festiwal “Muzyczna Jesień”
20.11.2002 Wrocław – Cafe Niebo
15.11.2002 Sosnowiec – U Desmonda Deckerta
11.08.2002 Sobów – klub Puls
06.11.2002 Szczawno Zdrój – Dworzec Muzyczny
19.10.2002 Bielsko-Biała – Farbiarnia
13.10.2002 Gdańsk – PLAMA
12.10.2002 Gdańsk – PLAMA (wieczór Młodych Poetów m.in Dorota Masłowska)
11.10.2002 Kraków – Faust
24.08.2002 Żywiec – jazz Klub
23.08.2002 Bielsko-Biała – Rykowisko (gościnnie na kongach Monika Wolańska)
18.08.2002 Gdynia – Cyganeria
17.08.2002 Jastarnia – Szprot Wędzony (oo Wspólny jam Mordami)
16.08.2002 Jastarnia – Szprot Wędzony
08.04.2002 Nowy Sącz – Park Strzelecki (gościnnie na kongach Monika Wolańska)
03.08.2002 Nowica – Festiwal
8.2.2002 Nowy Sącz – pub Skała Film Gale R II
28.07.2002 Lubaczów – Festiwal
27.07.2002 Wolimierz – Festiwal Sztuki Lalkarskiej
21.06.2002 Andrychów – u Magdy
18.06.2002 Kraków – Strefa 22
05.06.2002 Ostrava – Hudebni Bazar
04.06.2002 Zlín – Dobra Cajovnia
06/02 / 2002 Bogumin – Bedrunka
10.05.2002 Łódź – Forum Fabricum
18.05.2002 Żywiec – Jazz Klub
18.05.2002 Kraków – Juwenalia
05.09.2002 Katowice – Guggalander
27.05.2002 Katowice – Bar Wegetarianski Pod Złotym Osłem (Akustycznie)
26/05 / 2002 Katowice -Szopienice – galerii Wilson (Wernisaż Andrzeja Sieka)
06.02.2002 Kraków – Klub Studencki Zaścianek
01.12.2002 Kraków – Strefa 22
1.11.2002 Kraków – Rynek Główny

2001

22.12.2001 Andrychów – Perspektywy
26.10.2001 Łódź – Forum Fabricum
17.09.2001 Andrychów – plater
18.07.2001 Cheomza – Rynek Główny
16.06.2001 Poznań – Galeria INERSPACES
14.06.2001 Kraków – Klub Re
21.05.2001 Andrychów – Klubie Pod Basztą
04 05 2001 Poznań – Niebieska Notatka
27.04.2001 Chełmno – Pull
21.04.2001 Bydgoszcz – Mózg (gościnnie Andrzej Przybielski na trąbce)
03.10.2001 Andrychów – Pub u Kuby

29.06.2000 Piknik w Roczach NA Entradzie – SZIP służbiny

… Się wiecznie narodziły sie Czerwie!

Choc za Nikt O Tym Jeszcze nie wiedział, nie ma Już zrobić nas dotarło …)